Вчора 26 червня рашисти знову обстріляли Середино-Будську громаду й окрім руйнувань, поранили пенсіонера.
Про це інформує Сумська ОВА, пишуть Суми24.
Під час чергового мінометного обстрілу 72 річний місцевий житель Шосткинського району проігнорував повітряну тривогу та продовжив копирсатися на подвір’ї де й отримав поранення. Було зафіксовано 4 вибухи, один з яких стався неподалік від пенсіонера.
Рекомендуємо
Шосткинська окружна прокуратура відкрила за цим фактом карне провадження за статтею 438 КК України. Триває слідство.




