На Сумщині під мінометним обстрілом постраждало подружжя

Сьогодні, 26 вересня, після 10:00 російські війська обстріляли Середина-Будську громаду з мінометів, повідомили у Сумській обласній військовій адміністрації.

Внаслідок обстрілу постраждали 57-річна жінка та 61-річний чоловік, які перебували на власній дачі. Постраждалі самостійно звернулися по медичну допомогу та наразі проходять лікування амбулаторно.

Як повідомляють медики, загрози життю подружжя немає, проте ситуація ще раз підкреслює небезпеку, яка залишається для цивільного населення в регіоні.

Рекомендуємо

Місцева влада закликає жителів дотримуватися правил безпеки та за можливості перебувати у захисних укриттях під час обстрілів.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів