На Сумщині почалися знеструмлення після ворожої атаки: що відбувається у Шостці станом на цей момент

Мер Шостки повідомив, що сьогодні 1 квітня у місті воду вмикатимуть за графіком.

Вранці 1 квітня Шосткинську громаду атакували безпілотники РФ. Пошкоджено обʼєкт інфраструктури, через що частина міста залишилася без електропостачання. В Шостці запровадили графіки подачі води.

Про ситуацію розповів міський голова Микола Нога.

“Зруйновано об’єкт інфраструктури, частина Шостки залишилася без водопостачання, тому ми увімкнули генератори. Вода за графіками подається. Система охорони здоров’я працює на генераторах, працюють пункти незламності. Через те що атака довготривала, діти сьогодні на дистанційному навчанні і в школах, і в садках”, — зазначив Микола Нога.

Рекомендуємо

Відновити електропостачання поки не вдавалося, бо обстріли громади тривали, додав міський голова.

Графік подачі води:

  • 06:30–09:00
  • 11:30–14:00
  • 16:30–21:00

Крім того, Микола Нога повідомляв на своїй сторінці у фейсбуці про можливе мінування дронами дороги на Вороніж. Це інформація від ДСНС.

“ДСНС відстежують ситуацію. Така небезпека є для нашої та прилеглих громад, тому ми попереджаємо людей”.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів