На Сумщині подружжя наїхало на міну

Днями поблизу одного з населених пунктів Середино-Будської громади, що межує з росією, стався інцидент із підривом на вибуховому пристрої. На міні здетонував мотоцикл з коляскою, яким пересувалося подружжя.

За повідомленням Сумської обласної військової адміністрації, 75-річний чоловік та його 76-річна дружина отримали травми різного ступеня. Постраждалих оперативно доправили до лікарні, де медики надали їм допомогу. Попередньо лікарі оцінюють їхній стан як стабільний і неважкий.

Фахівці припускають, що мінування могло бути здійснене дистанційно. Наразі обставини інциденту з’ясовуються, а на місці події працюють відповідні служби.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів