На Сумщині прикордонники взяли в полон російського морпіха, який «заблукав» під час штурму

На Сумському напрямку українські прикордонники затримали російського військовослужбовця, який самостійно вийшов на їхні позиції.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України, пишуть Суми24.

Як стало відомо, полонений — 35-річний рядовий 40-ї окремої бригади морської піхоти Тихоокеанського флоту РФ. Чоловік родом із Курганської області, нещодавно підписав річний контракт на службу в російській армії. За це йому обіцяли грошову винагороду в розмірі трьох мільйонів рублів, однак обіцяного так і не виплатили.

Рекомендуємо

Відео з полоненим тут.

Після нетривалої підготовки новобранця направили в Курську область, а згодом — на передову. Під час свого першого штурму українських позицій, він «випадково» опинився на території, контрольованій українськими військовими.

Прикордонники 5-го загону, які виконували бойове завдання на цьому напрямку, оперативно затримали ворожого морпіха та передали його одному з підрозділів Сил оборони України.

У ДПСУ зауважують, що на відміну від багатьох його товаришів по зброї, цей штурм для окупанта закінчився не смертю, а полоном.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів