На Сумському напрямку українські прикордонники затримали російського військовослужбовця, який самостійно вийшов на їхні позиції.
Про це повідомляє Державна прикордонна служба України, пишуть Суми24.
Як стало відомо, полонений — 35-річний рядовий 40-ї окремої бригади морської піхоти Тихоокеанського флоту РФ. Чоловік родом із Курганської області, нещодавно підписав річний контракт на службу в російській армії. За це йому обіцяли грошову винагороду в розмірі трьох мільйонів рублів, однак обіцяного так і не виплатили.
Після нетривалої підготовки новобранця направили в Курську область, а згодом — на передову. Під час свого першого штурму українських позицій, він «випадково» опинився на території, контрольованій українськими військовими.
Прикордонники 5-го загону, які виконували бойове завдання на цьому напрямку, оперативно затримали ворожого морпіха та передали його одному з підрозділів Сил оборони України.
У ДПСУ зауважують, що на відміну від багатьох його товаришів по зброї, цей штурм для окупанта закінчився не смертю, а полоном.




