На Сумщині різко збільшується кількість хворих на covid: є летальні випадки.
Про це повідомляє головний державний санітарний лікар Сумщини Володимир Збаражський, пишуть Суми24.
На 20 листопада на Сумщині зафіксовано 611 випадків. Також 6 людей померло з COVID-19. Всі померлі у віці 65+.




