На Сумщині судитимуть головного держінспектора митної служби, який завдав збитків державі

У Сумській області працівник митної служби завдав держав чималих збитків, користуючись своїм службовим становищем.

Про це йдеться у релізі від Сумської обласної прокуратури, пише Суми24.

Відомо, що йдеться про те, що головний державний інспектор митного поста «Центральний» Сумської митниці, нехтував своїми службовими обов’язками.

Рекомендуємо

Чоловік, коли йшлось при митне формлення, фактично не проводив митний огляд товарів. Такі дії призвели до того, що на територію країни було завезено продукцію, котра не було зазначена у деклараціях. Власне, такі дії інспектора призвели до того, що держава не отримала коштів на суму 484 443,98 грн.

Наразі справу щодо працівника митниці  було передано до суду.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів