ДТП сталася вчора 7 червня близько 13:45 на автомобільній дорозі “Харків – Охтирка” поблизу села Високе Охтирського району. На місце події одразу прибула слідчо-оперативна група поліції.
За попередньою інформацією, 42-річний водій автомобіля “Volvo”, виконуючи поворот ліворуч із другорядної дороги, не надав перевагу в русі та зіткнувся з автомобілем “Mitsubishi”, який рухався головною дорогою.
Унаслідок ДТП 36-річний водій “Mitsubishi” отримав численні тілесні ушкодження та був госпіталізований до медичного закладу.
Також травмувалися водій “Volvo” та його пасажири — 66-річна жінка і 12-річний хлопчик. Їм надали медичну допомогу без подальшої госпіталізації.
За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілим тілесні ушкодження середньої тяжкості). Досудове розслідування триває.




