Сьогодні 31 жовтня на Конотопщині 15-річний мотоцикліст постраждав у ДТП за участю Toyota RAV4.
Про це інформує ГУНП Сумщини.

ДТП сталася у селі Питомник Конотопського району. За інформацією поліції Сумщини, 57-річна водійка Toyota RAV4, мешканка Конотопа, виїжджаючи на перехрестя з другорядної дороги, не надала переваги в русі. Це призвело до зіткнення з мотоциклом «Мустанг Фоксі» під керуванням 15-річного місцевого жителя.
Постраждалий неповнолітній отримав тілесні ушкодження і був терміново доставлений до Конотопської центральної районної лікарні. Автомобіль та мотоцикл вилучені та поміщені на спецмайданчик.

За фактом ДТП слідчі Конотопського РУП відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 КК України. Поліція закликає водіїв бути уважними на перехрестях і дотримуватися правил дорожнього руху.




