На Сумщині у матері-алкоголічки знову відібрали дітей й цього разу, мабуть, назавжди.
Про це повідомляє ювенальна поліція у Сумській області, пишуть Суми24.
Ювенальні поліцейські перевіряючи проблемні родини у Шосткинській громаді знову вилучили у матері-алкоголічки малих дітей. Виявилося, що вона вже не перший день перебуває у стані алкогольного сп’яніння, а діти недоглянуті та їм немає чого їсти.
Рекомендуємо
Тепер діти перебувають в Обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей в Шостці.
Ювенальні поліцейські склали адмінпротокол й тепер порушили питання про позбавлення матері-алкоголічки батьківських прав, бо ця ситуація виникла не вперше.




