На Сумщині у матері-алкоголічки знову відібрали дітей й цього разу, мабуть, назавжди

На Сумщині у матері-алкоголічки знову відібрали дітей й цього разу, мабуть, назавжди.

Про це повідомляє ювенальна поліція у Сумській області, пишуть Суми24.

Ювенальні поліцейські перевіряючи проблемні родини у Шосткинській громаді знову вилучили у матері-алкоголічки малих дітей. Виявилося, що вона вже не перший день перебуває у стані алкогольного сп’яніння, а діти недоглянуті та їм немає чого їсти.

Рекомендуємо

Тепер діти перебувають в Обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей в Шостці.

Ювенальні поліцейські склали адмінпротокол й тепер порушили питання про позбавлення матері-алкоголічки батьківських прав, бо ця ситуація виникла не вперше.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів