В результаті нічної атаки “шахедів” на енергетичні об’єкти в Україні, на Сумщині виникла нестача генерації. Тому НЕК “Укренерго” ухвалило застосування ГАВ в області.
Про це інформують Сумиобленерго, пишуть Суми24.
Наразі відомо, що ГАВ застосували з 9:00 у Конотопському районі з 5 черги та Роменському районі з 1 та 2 черги.
Рекомендуємо
Також відомо, що ворог влучив в енергетичний об’єкт у Конотопському районі. На місці влучання працюють фахівці.




