Про це повідомляє ГУНП Сумщини.
Поліція розповіла, що аварія сталася на Т-подібному перехресті вулиць Свободи та Кролевецької. За кермом була 46-річна жінка, яка, за ознаками, перебувала у стані алкогольного сп’яніння.
Вона не врахувала дорожню ситуацію, тож авто знесло дві секції паркану й заїхало на територію цвинтаря. За попередньою інформацією, пошкоджено й кілька надмогильних споруд.
Рекомендуємо

На щастя, водійка не отримала травм. На неї вже оформили два адміністративні протоколи — за порушення ПДР із пошкодженням майна та за керування у стані сп’яніння.
Жінці загрожує штраф у 17 тисяч гривень і рік без права водіння.




