На Сумщині все більше людей без світла: діють ГАВ та СпецГАВ

Сьогодні 18 лютого з самого ранку на Сумщині було введено в дію ГАВ, а в з 14:30 ще й СпецГАВ.

Аварійні графіки було застосовано згідно з розпорядженням НЕК “Укренерго”.

Про це інформує Сумиобленерго.

Станом на 17:00 в області діють графіки погодинних відключень, графіки аварійних відключень для 10 черг та СпецГАВ 1 черга.

Рекомендуємо

Тривалість застосування аварійних графіків непрогнозована й залежатиме від складності ситуації в енергетиці.

Слідкуйте за оновленнями ГПВ та офіційними повідомленнями від Сумиобленерго за посиланням Суми_сьогодні.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів