Правоохоронці Сумщини викрили злочинну схему, завдяки якій ухилянтів переправляли за кордон.
Про це інформує ГУНП в Сумській області, пишуть Суми24.
Наразі відомо, що схему допомоги ухилянтам організував 57-річний житель Лебедина та залучив до кримінальної діяльності ще чотири особи з різних регіонів України. Група знаходила ухилянтів, організовувала їх переїзд, проживання та нелегальне переправлення через кордон до Угорщини, минаючи офіційні пункти пропуску.
З кожного ухилянта отримували від 5 до 12 тисяч доларів США.
Поліція затримала фігурантів у Києві та Закарпатській області за допомогою спецпідрозділу “КОРД”.
Правоохоронці провели 14 обшуків, та виявили низку доказів. Всім п’ятьом членам групи висунуто підозру в організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України.
Зловмисникам загрожує від 7 до 9 років позбавлення волі.
Триває слідство.




