На Сумщині викрили прихильниць “руського міра” з росії

Співробітники СБУ продовжують боротьбу з внутрішніми загрозами на Сумщині. З моменту початку повномасштабного вторгнення росії в Україну правоохоронці виявили понад 120 прихильників “руського міра”, які активно поширювали прокремлівську пропаганду та виправдовували агресію рф.

Про це інформує СБУ в Сумській області, пишуть Суми24.

Серед виявлених зловмисників є як громадяни України, так і росіяни, що проживають на нашій території. Більшість із них використовували російські соціальні мережі для розповсюдження антиукраїнських наративів, зокрема, вихваляючи російських окупантів, закликаючи до приєднання до росії та підтримуючи вбивства українських військовополонених.

Рекомендуємо

Нещодавно слідчі СБУ оголосили про підозру двом жінкам із Сумського району та Шостки. Обидві вони родом із росії та активно використовували соціальну мережу “Однокласники” для поширення ворожої пропаганди.

Так, мешканка Сумського району писала вірші на підтримку російських окупантів, вихваляла “звільнення” Маріуполя та закликала до боротьби “за Росію”. Жителька Шостки поширювала матеріали про “подвиги” російських військових на окупованих територіях України.

За свої дії обидві жінки можуть отримати до 8 років ув’язнення. Обвинувальні акти вже направлені до суду, повідомили в СБУ.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів