На Сумщині викрили схему розкрадання коштів в лікарні

Сьогодні 23 березня на Сумщині затримали організаторів схеми розкрадання грошей у лікарні.

Директор однієї з лікарень Сумського району налагодив схему привласнення державних коштів, використовуючи механізм фіктивного лікування. До оборудки він залучив чотирьох підлеглих: головну бухгалтерку, медичного директора, завідувача відділення паліативної допомоги та старшу медичну сестру.

Як повідомили в обласній прокуратурі, протягом трьох років — з початку 2022-го до кінця 2024-го — учасники групи системно завищували кількість пацієнтів у відділенні. У звітну документацію вносили недостовірні дані, що дозволяло медзакладу отримувати бюджетне фінансування за послуги, які фактично не надавалися.

Слідство вже встановило 27 випадків реєстрації фіктивних пацієнтів. Загальна сума збитків для державного бюджету склала 4 мільйони 674 тисячі гривень. Злочинну схему викрили спільними зусиллями поліції, СБУ та прокуратури Сумщини. Усім причетним повідомлено про підозру у вчиненні низки посадових злочинів.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів