Українські десантники спільно з підрозділами Сил оборони взяли в полон 15 російських військовослужбовців на території Сумської області. Більшість полонених — це бійці з 810-ї та 155-ї окремих бригад морської піхоти Збройних сил РФ. Ці формування відомі своєю жорстокістю та порушенням міжнародних норм щодо поводження з українськими полоненими.
Про це інформує Командування Десантно-штурмових військ ЗСУ, пишуть Суми24.
Самі російські військові під час служби зазнавали психологічного тиску, знущань і погроз з боку своїх командирів.
Рекомендуємо
Наразі захопленим у полон надано медичну допомогу й підтримку психологів. У майбутньому їх можуть залучити до обмінного процесу з метою повернення українських воїнів із полону.




