На Сумщині єгері затримали браконьєрів, які вбили козулю.
Про це повідомляє Держекоінспекція в Сумській області, пишуть Суми24.
Сьогодні представники Держекоінспекції разом з єгерями ТОВ «СМГ «Бобрицьке» затримали браконьєрів, які незаконно вбили козулю європейську.
Рекомендуємо
Інспектори виявили тушу козулі, яку браконьєри вже встигли обробити та знаряддя вбивства. За фактом незаконного полювання складемо адмінпротокол за статтею 85 КУпАП.
Тепер злочинці відшкодують 32 тисячі гривень збитків, а також на них чекає суд.




