На Сумщині з 1 листопада 2025 року стартує сезонна заборона на вилов риби на зимувальних ямах. Обмеження діятиме до початку нересту, аби зберегти водні біоресурси, коли вони найбільш уразливі.
Відповідний наказ №119 від 23 жовтня 2025 року затвердило Управління Державного агентства меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у Сумській області.
Згідно з Правилами любительського рибальства, заборона діє щороку з 1 листопада — і цього разу не виняток.
Рекомендуємо
Сумський рибоохоронний патруль закликає рибалок дотримуватися правил і не ризикувати ні природою, ні власною репутацією. За незаконний вилов порушників притягнуть до відповідальності. Якщо ж ви стали свідком браконьєрства, повідомляйте на «гарячу лінію» — (096) 83-82-570.




