На Сумщині з 1 вересня в школах почнуть викладати “Уроки щастя”

З 1 вересня в українських школах почнуть викладати “Уроки щастя”. Це новий курс соціально-емоційного навчання, і перша леді України, Олена Зеленська, вже розповіла, чого навчатимуть наших школярів.

Про це інформує МОН України, пишуть Суми24.

“Уроки щастя” – це наша версія американського курсу Well Being, але підлаштована під наші реалії. Дітям покажуть, як будувати стосунки, бути творчими, розуміти, що значить бути людиною, любити, співчувати, жити гідно і вільно. Вони також навчаться мудрості, важливості цінностей життя, емоційної компетентності, включаючи емпатію та емоційний інтелект, і як піклуватися про своє ментальне здоров’я.

Рекомендуємо

“Зараз ці навички такі ж важливі, як і знання з математики чи біології. Особливо це стосується ментального здоров’я”, – зазначила Олена Зеленська. Курс стартує з вересня 2024 року, і до цього часу його адаптують до потреб наших дітей.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів