З 1 вересня в українських школах почнуть викладати “Уроки щастя”. Це новий курс соціально-емоційного навчання, і перша леді України, Олена Зеленська, вже розповіла, чого навчатимуть наших школярів.
Про це інформує МОН України, пишуть Суми24.
“Уроки щастя” – це наша версія американського курсу Well Being, але підлаштована під наші реалії. Дітям покажуть, як будувати стосунки, бути творчими, розуміти, що значить бути людиною, любити, співчувати, жити гідно і вільно. Вони також навчаться мудрості, важливості цінностей життя, емоційної компетентності, включаючи емпатію та емоційний інтелект, і як піклуватися про своє ментальне здоров’я.
“Зараз ці навички такі ж важливі, як і знання з математики чи біології. Особливо це стосується ментального здоров’я”, – зазначила Олена Зеленська. Курс стартує з вересня 2024 року, і до цього часу його адаптують до потреб наших дітей.




