На Сумщині з вини головного інженера водоканалу забруднилася річка Єзуч.
Про це повідомляє Сумська облпрокуратура, пишуть Суми24.
Мова йде про головного інженера Конотопського водоканалу, якій 8 років нехтував своїми обов’язками та ігнорував аварійний стан очисних споруд, які мали очищувати стічні води.
Рекомендуємо
Також, попри аварійний стан очисних споруд міста, він дозволив під’єднати додатково 186 нових абонентів. В результаті його дій було забруднено річку Єзуч.
Експерти встановили, що екологічні збитки становлять 1,3 млн.грн.
Сумська облпрокуратура готує матеріали справи та планує найближчим часом повідомити посадовцю про підозру.
Триває слідство.




