На Сумщині з вини головного інженера водоканалу забруднилася річка Єзуч

На Сумщині з вини головного інженера водоканалу забруднилася річка Єзуч.

Про це повідомляє Сумська облпрокуратура, пишуть Суми24.

Мова йде про головного інженера Конотопського водоканалу, якій 8 років нехтував своїми обов’язками та ігнорував аварійний стан очисних споруд, які мали очищувати стічні води.

Рекомендуємо

Також, попри аварійний стан очисних споруд міста, він дозволив під’єднати додатково 186 нових абонентів. В результаті його дій було забруднено річку Єзуч.

Експерти встановили, що екологічні збитки становлять 1,3 млн.грн.

Сумська облпрокуратура готує матеріали справи та планує найближчим часом повідомити посадовцю про підозру.

Триває слідство.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів