На Сумщині, з вини п’яного батька, у ДТП загинуло немовля

Сьогодні 18 травня Офіс Генпрокурора оприлюднив деталі ДТП, в якій загинуло немовля.

У Сумській області 27-річному чоловіку повідомили про підозру в керуванні автомобілем у стані алкогольного сп’яніння, що призвело до смерті. За даними слідства, внаслідок ДТП загинув його 1-місячний син.

Правоохоронці встановили, що аварія сталася 14 травня близько 23:30 у місті Охтирка. У салоні автомобіля Honda разом із нетверезим водієм перебували його дружина та троє дітей.

“На перехресті підозрюваний намагався обігнати попутне авто. Виїхавши на зустрічну смугу, він на швидкості зіштовхнувся з автомобілем BMW. Після удару Honda з’їхав на узбіччя, де врізався в припарковані транспортні засоби”, — розповіли в Офісі Генпрокурора.

Рекомендуємо

Унаслідок зіткнення загинув одномісячний хлопчик. Діти віком трьох та чотирьох років отримали тілесні ушкодження. Молодшу дитину було госпіталізовано.

Слідство також встановило, що водій перебував у стані алкогольного сп’яніння. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права на заставу. Чоловіку повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 286-1 КК України, яка передбачає відповідальність за порушення правил безпеки дорожнього руху особою, що керує транспортним засобом у стані сп’яніння, яке призвело до смерті потерпілого.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів