На Сумщині зарядний пристрій для смартфона спалив пів квартири.
Про це повідомляє ДСНС в Сумській області, пишуть Суми24.
В Конотопі вчора 22 лютого близько 19:40 сталася пожежа у квартирі в багатоповерхівці. Причина — займання китайського зарядного пристрою для смартфона, який власник залишив увімкненим у розетку.
Рекомендуємо
В результаті на 3-му поверсі 5-ти поверхового житлового будинку, який розташований в Конотопі на вул. Будівельників, вигоріла кімната та трішки не запалала вся квартира.
Вогнеборці через сильне задимлення працювали у протигазах. Вони впоралися з вогнем за 20 хвилин.
На щастя обійшлося без жертв.




