На Сумщині зарядний пристрій для смартфона спалив пів квартири

На Сумщині зарядний пристрій для смартфона спалив пів квартири.

Про це повідомляє ДСНС в Сумській області, пишуть Суми24.

В Конотопі вчора 22 лютого близько 19:40 сталася пожежа у квартирі в багатоповерхівці. Причина — займання китайського зарядного пристрою для смартфона, який власник залишив увімкненим у розетку.

Рекомендуємо

В результаті на  3-му поверсі 5-ти поверхового житлового будинку, який розташований в Конотопі на вул. Будівельників, вигоріла кімната та трішки не запалала вся квартира.

Вогнеборці через сильне задимлення працювали у протигазах. Вони впоралися з вогнем за 20 хвилин.

На щастя обійшлося без жертв.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів