На Сумщині затримали бутлегерів: вилучили 1 тонну незаконно виготовленого спирту та понад 500 тисяч гривень готівки.
Про це повідомляє ГУНП у Сумській області, пишуть Суми24.
Співробітники ГУНП та УВБ разом із прикордонниками затримали групу бутлегерів, що налагодили незаконне виготовлення та реалізацію підакцизних товарів, а саме — алкогольних напоїв.
Під час проведення операції було вилучено понад 1,5 тонни спирту та алкогольних напоїв, а також понад 500 тисяч гривень готівки та автомати з набоями.
Фігурантів затримано та повідомлено про підозру за статтею 204 КК України.
Триває слідство.




