На Сумщині затримали бутлегерів: вилучили 1 тонну незаконно виготовленого спирту та понад 500 тисяч гривень готівки

На Сумщині затримали бутлегерів: вилучили 1 тонну незаконно виготовленого спирту та понад 500 тисяч гривень готівки.

Про це повідомляє ГУНП у Сумській області, пишуть Суми24.

Співробітники ГУНП та УВБ разом із прикордонниками затримали групу бутлегерів, що налагодили незаконне виготовлення та реалізацію підакцизних товарів, а саме — алкогольних напоїв.

Під час проведення операції було вилучено понад 1,5 тонни спирту та алкогольних напоїв, а також понад 500 тисяч гривень готівки та автомати з набоями.

Фігурантів затримано та повідомлено про підозру за статтею 204 КК України.

Триває слідство.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів