У Конотопському районі Сумської області зафіксовано вже другий випадок грибного отруєння з початку року. 47-річна мешканка одного з населених пунктів потрапила до лікарні у тяжкому стані після вживання смажених сироїжок та «свинушок тоненьких», які вона самостійно зібрала у місцевому березовому гаю.
Про це повідомила лікарка Сумського обласного центру контролю та профілактики хвороб Валентина Курило, пишуть Суми24.
Нездужання настало вже в день вживання грибів — з’явилася слабкість, блювота та діарея. Через різке погіршення самопочуття жінка викликала швидку.
Постраждалу госпіталізували до реанімації Конотопської центральної районної лікарні ім. академіка М. Давидова. Попередній діагноз — гостре харчове отруєння грибами. Медики зазначають, що стан пацієнтки залишається важким: спостерігаються ознаки зниженого тиску, уповільненого серцебиття, розлади травлення.
За результатами епідеміологічного розслідування, жінка проживає одна, а гриби вживала без сторонніх. Лікування триває, остаточний діагноз ще уточнюється.




