На Сумщині знайшли мертвою 17-річну дівчину: розпочато слідство

Трагічна подія сколихнула Сумську область: у лісосмузі поблизу селища Миколаївка 24 липня 2025 року було виявлено тіло 17-річної дівчини, яка зникла напередодні після вечірньої прогулянки. Про зникнення доньки до поліції повідомили її батьки, занепокоєні тим, що вона не повернулася додому.

Про це інформує ГУНП в Сумській області, пишуть Суми24.

За інформацією правоохоронців, тіло загиблої мало явні ознаки насильницької смерті, а також ушкодження, які можуть свідчити про зґвалтування. Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом умисного вбивства, вчиненого з особливою жорстокістю, поєднаного із сексуальним насильством (п. 10 ч. 2 ст. 115 КК України).

Рекомендуємо

Справу розслідують слідчі Слідчого управління ГУНП у Сумській області за процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури. Групу прокурорів очолює керівник прокуратури Олександр Панченко.

Правоохоронці запевняють, що розслідування триває у пріоритетному порядку, а всі сили спрямовані на встановлення особи злочинця та притягнення його до відповідальності.

Обласна прокуратура висловила щирі співчуття родині загиблої.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів