На території Сумської області провели перевірку державної системи оповіщення

Сьогодні, 1 лютого, у Сумській області здійснили тестування державної системи оповіщення населення про можливі надзвичайні ситуації.

Про це інформує Сумська ОВА, пишуть Суми24.

Основне призначення цієї системи – оперативне доведення інформації до громадян щодо потенційних загроз та небезпек. Вона сприяє своєчасному отриманню вказівок щодо необхідних дій у разі виникнення надзвичайних обставин.

Рекомендуємо

У регіоні ця система не працюватиме на постійній основі, а активуватиметься лише за умови реальної загрози життю та здоров’ю мешканців.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів