Сьогодні, 1 лютого, у Сумській області здійснили тестування державної системи оповіщення населення про можливі надзвичайні ситуації.
Про це інформує Сумська ОВА, пишуть Суми24.
Основне призначення цієї системи – оперативне доведення інформації до громадян щодо потенційних загроз та небезпек. Вона сприяє своєчасному отриманню вказівок щодо необхідних дій у разі виникнення надзвичайних обставин.
Рекомендуємо
У регіоні ця система не працюватиме на постійній основі, а активуватиметься лише за умови реальної загрози життю та здоров’ю мешканців.




