Напився та побив двох: в Охтирці судитимуть 34-річного хулігана

В Охтирці, що на Сумщині 34-річний п’яний хуліган побив двох людей.

Про це повідомила Поліція Сумщини, передає Суми24.

Чоловік побив 32-річну жінку, яка поверталась з роботи додому а потім пішов в магазин, що в Охтирці та погрожував людям, після чого завдав удару одному з відвідувачів.

Рекомендуємо

Виклик в поліцію поступив через магазин по “Тривожній кнопці”. Та навіть після прибуття на місце події правоохоронців, чоловік намагався продовжити протиправні дії.

Наразі слідчі поліції повідомили зловмиснику про підозру за фактом скоєння кримінального правопорушення. Досудове розслідування триває.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів