Вранці 11 липня бійці 35-го Сумського полку Нацгвардії України успішно ліквідували два ударні безпілотники типу “Герань-2” (Shahed).
Про це інформує 35 Сумський полк Національної гвардії України, пишуть Суми24.
Російські війська знову завдали масованого удару по Сумській громаді. Приблизно о п’ятій ранку нацгвардійці виявили два ворожі БпЛА поблизу міста та знищили їх прицільним вогнем, не допустивши проникнення у повітряний простір Сум.
Рекомендуємо
У полку зазначили, що мобільні вогневі групи, які щоденно беруть участь у протиповітряній обороні регіону, й надалі ефективно реагують на загрози з неба.




