На Сумщині через складні погодні умови — сильні пориви вітру, налипання мокрого снігу та обледеніння електромереж — частина споживачів залишилася без електропостачання поза межами графіків погодинних відключень.
Станом на цей час без світла через негоду перебувають понад 8 тисяч споживачів у Роменському, Конотопському, Сумському районах, а також у Глухівській і Середино-Будській громадах.
Фахівці АТ “Сумиобленерго” працюють над тим, щоб якнайшвидше повернути електропостачання в оселі жителів області.
Мешканцям нагадують правила безпеки. Якщо ви побачили обірваний провід, не підходьте до нього ближче ніж на 8 метрів. Повідомити про аварійну ситуацію можна через лінію кол-центру “Сумиобленерго” за номерами 0 800 300 247 або 0542 659 659. За можливості слід огородити місце обриву, щоб убезпечити інших від ураження струмом.
У жодному разі не намагайтеся самостійно ремонтувати електромережі, адже це становить загрозу для здоров’я та життя. Відновлювальні роботи можуть виконувати лише кваліфіковані працівники.




