На ранок 15 травня кризова ситуація в енергетиці продовжує набирати обертів, тому НЕК “Укренерго” застосував графіки аварійного відключення для населення.
Про це інформує НЕК “Укренерго”, пишуть Суми24.
На ранок 15 травня НЕК “Укренерго” повідомляє, що через величезне навантаження на систему:
- з 6:40 до 9:00 для населення були застосовані графіки аварійного відключення світла по всій Україні;
- з 00:00 до 24:00 для непобутових споживачів будуть діяти графіки обмеження використання потужностей;
- протягом доби до населення знову можуть застосувати аварійні відключення;
- об’єктам критичної інфраструктури світло не вимикатимуть.
Рекомендуємо
Також Укренерго знову звернувся до населення з проханням зменшити споживання світла, особливо в пікові години.




