Новий тріумф сумських хокеїсток: вони вибороли золото чемпіонату України

Сьогодні, 18 червня, стало відомо, що хокеїстки сумської СДЮШОР "Динамо" стали переможницями чемпіонату України з хокею на траві серед дівчат до 16 років.

Фінальний тур змагань “Хокей-5s” відбувся у Вінниці. За його підсумками команда обласної СДЮШОР “Динамо” посіла перше місце.

Як повідомили у спортшколі, сумські хокеїстки набрали 19 очок і лише на один бал випередили команду з Борисполя, яка здобула срібні нагороди. Третє місце також дісталося представницям Сумської області – команді обласної ДЮСШ, яка завершила чемпіонат із 17 очками.

Окрім командного успіху, дві спортсменки із Сум отримали індивідуальні нагороди. Марію Михайленко визнали найкращою бомбардиркою чемпіонату, а Аріну Гуменюк – найкращою гравчинею турніру.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів