Обстріл Херсону триває: 21 загиблий, 48 поранених та 58 годинна комендантська година

З 3 травня триває обстріл Херсонщини рашистами. Зараз відомо про 21 загиблу особу. З вечора п’ятниці в Херсоні оголосять комендантську годину, яка триватиме 58 годин.

Про це повідомляє Херсонська ОВА, пишуть Суми24.

3 травня рашисти підступно обстріляли мирне місто, влучили в Епіцентр і АТБ, гатили по залізничному вокзалу та житлових будинках. В результаті 21 загиблий та 48 поранених. Сьогодні, 4 травня 2023 року ворог продовжує обстрілювати місто, знову є жертви. Є влучання у приватні будинки, автостоянку тощо.

Рекомендуємо

Херсонська ОВА прийняла рішення про 58 годинну комендантську годину, яка почнеться з вечора п’ятниці й триватиме до ранку понеділка.

Як зазначив президент України Володимир Зеленський, усі постраждалі отримають необхідну допомогу від держави.

Зараз у Херсоні збирають кров для поранених в наслідок обстрілів. У місті активно працюють рятувальники й на допомогу їм прийшли волонтери. Також постраждалим надають допомогу медики та благодійні організації.

Місцева влада оголосила триденну жалобу за загиблими, а саме 4, 5 та 6 травня.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів