Очільник Сумської МВА Сергій Кривошеєнко розповів, що коїться в Сумах з громадським транспортом

Сьогодні 9 червня очільник Сумської МВА Сергій Кривошеєнко повідомив про нестачу водіїв для громадського транспорту в Сумах.

Попри обстріли та перебої з електропостачанням КП “Електроавтотранс” продовжує стабільно виконувати свою роботу.

Завдяки підтримці міжнародних партнерів із Південної Кореї, Чехії та Польщі підприємству вдалося оновити автопарк. Нині 70% автобусів, які курсують містом, є новими.

Комунальний транспорт працює у дві зміни, а щодня на маршрути виходять 23 автобуси. Підприємство також забезпечує перевезення на небезпечних приміських напрямках.

Рекомендуємо

Для повного укомплектування штату КП “Електроавтотранс” наразі потребує сімох водіїв.

“Надаємо фінансові дотації та вирішуємо кадрові питання, щоб забезпечити комфорт мешканців”.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів