Евакуація в Сумській області триває вже майже рік, а нещодавно примусово евакуювали дітей та їх родичів з 5 кілометрової прикордонної зони. А тепер Хотинська селищна рада оголосила евакуацію з 5 кілометрової зони Хотінської ТГ через загострення ситуації на фронті та на кордоні.
Про це інформує Сумська ОВА, пишуть Суми24.
Рада Безпеки області та Сумська ОВА вже давно наполягають на тому, щоб все цивільне населення виїхало з 5 кілометрової прикордонної зони. Через те, що тут ще залишаються мешканці, вимушено наражаються на небезпеку лікарі, електрики та інші служби, які зобов’язані їздити в небезпечну зону та ліквідувати наслідки ворожих обстрілів.
Сумська ОВА підтримало рішення Хотінської селищної ради про оголошення евакуації через загострення ситуації на кордоні.
Ракетні удари, обстріли з артилерії та мінометів, бомбардування КАБами та атаки ДРГ — те, що кожного дня відчувають на собі жителі прикордоння. Тому з метою збереження життя цивільному населенню Сумська ОВА також закликає евакуюватися з небезпечної зони.




