Окупанти застосовують дистанційне мінування доріг на Сумщині

Сьогодні 26 січня очільник СОВА Олег Григоров повідомив, що ворог почав мінувати територію Сумщини за допомогою дронів.

Російські війська використовують безпілотники для дистанційного мінування доріг у Сумській області, скидаючи вибухові пристрої у невеликих мішках.

Про це повідомив голова Сумської обласної військової адміністрації Олег Григоров у Telegram.

За його словами, противник і надалі вдається до тактики дистанційного мінування територій. З дронів скидають вибухові пристрої у світлих невеликих мішках, які можуть спрацьовувати як від натискання, так і від наближення до них.

Рекомендуємо

Григоров зазначив, що подібні випадки мінування з використанням безпілотників уже зафіксовані на територіях, прилеглих до Сумської області.

Очільник ОВА закликав жителів регіону бути максимально обережними під час пересування дорогами, особливо поблизу прикордонних населених пунктів. У разі виявлення підозрілих предметів він наголосив на необхідності не наближатися до них та одразу повідомляти поліцію за номером 102.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів