Олег Григоров повідомив офіційну інформацію про наслідки нічної атаки 8 грудня

Вночі з 8 на 9 грудня ворог атакував Суми, спрямувавши на місто понад 10 шахедів.

Вчора 8 грудня близько 21:20 в Сумах пролунала низка вибухів. Відбулося близько 10 влучань шахедів по місту. В результаті в Сумах зникло світло та зупинилися водозабори.

Про наслідки проінформував начальник Сумської ОВА Олег Григоров.

Станом на 11:00 частина Сум і Сумського району  досі залишається без світла внаслідок російського масованого удару по енергетичній інфраструктурі.

Рекомендуємо

“Із вечора працює оперативний енергетичний штаб. Енергетики, комунальники й аварійні служби працюють у посиленому режимі. Критична інфраструктура під’єднана до генераторів.. Пункти незламності готові приймати людей”, – наголосив очільник ОДА.

Також в місті зупинена частина водозаборів, тому поки що воду дають за графіком.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів