Вчора 8 грудня близько 21:20 в Сумах пролунала низка вибухів. Відбулося близько 10 влучань шахедів по місту. В результаті в Сумах зникло світло та зупинилися водозабори.
Про наслідки проінформував начальник Сумської ОВА Олег Григоров.
Станом на 11:00 частина Сум і Сумського району досі залишається без світла внаслідок російського масованого удару по енергетичній інфраструктурі.
“Із вечора працює оперативний енергетичний штаб. Енергетики, комунальники й аварійні служби працюють у посиленому режимі. Критична інфраструктура під’єднана до генераторів.. Пункти незламності готові приймати людей”, – наголосив очільник ОДА.
Також в місті зупинена частина водозаборів, тому поки що воду дають за графіком.




