Олег Григоров повідомив важливу інформацію стосовно зимового періоду на Сумщині

Сумщина отримала 27,5 млн грн держпідтримки на підготовку до зими.

Про це повідомив начальник Сумської ОВА Олег Григоров.

Сумщина готується до зими з конкретною державною підтримкою — Кабінет Міністрів ухвалив рішення виділити 27,5 млн грн із резервного фонду. Гроші спрямують на закупівлю пального для генераторів, щоб навіть під час можливих відключень світла життєво важливі об’єкти області могли працювати без перебоїв.

Рекомендуємо

Підтримку регіон отримав після візиту Прем’єр-міністерки України Юлії Свириденко. Вона особисто перевірила готовність області до осінньо-зимового періоду та наголосила: стабільна робота критичної інфраструктури — це питання безпеки кожної громади.

Таке рішення — не просто цифри в бюджеті. Це реальна допомога лікарням, школам, рятувальним службам і комунальним підприємствам, які щодня тримають на плечах систему життєзабезпечення області навіть під ударами ворога.

Разом із урядом і місцевими громадами Сумщина робить усе можливе, щоб ця зима для мешканців минула спокійно, тепло і безпечно.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів