У суботу, 5 квітня, в одному з кафе міста Охтирка трапився надзвичайний інцидент. П’яничка, яка вирішила завітати на дитяче свято та вимагала від батьків дітей пригостити її цигаркою, вирішила помститися за відмову. Вона прийшла знову та кинула в дітей та батьків бойову гранату М-67, я якої висмикнула чеку.
Про цей інцидент повідомляє ГУНП в Сумській області, пишуть Суми24.
52-річна місцева мешканка, яка перебувала у стані сильного алкогольного сп’яніння, увійшла до закладу, де на той момент близько 20 людей, серед яких були діти віком від 5 до 12 років, відзначали день народження.
За словами очевидців, жінка підійшла до компанії на вулиці біля кафе та попросила цигарку, але отримала відмову. Після короткого діалогу вона пішла, демонструючи роздратування, та за деякий час повернулась уже з бойовою гранатою М-67 у руках.
Увійшовши до приміщення, вона біля барної стійки витягла чеку з гранати та, погрожуючи підірвати приміщення, рушила до зали. На щастя, трагедії вдалося уникнути – конструкція гранати М-67 передбачає не лише стандартну чеку з кільцем, а й додатковий запобіжник у вигляді дротяної петлі, що не дозволив боєприпасу здетонувати.
На щастя, ніхто з відвідувачів не постраждав. На місце інциденту оперативно прибули правоохоронці, які затримали правопорушницю. Наразі вирішується питання щодо обрання їй запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
У міській раді Охтирки повідомили, що жінка розкаюється у вчиненому, однак зізнається, що слабо пам’ятає події вечора. Влада підкреслила небезпеку поєднання вживання алкоголю зі зброєю та зазначила, що лише випадковість і необережність у поводженні з гранатою врятували людей від можливої трагедії.




