Патрульна поліція затримала водія, що керував автівкою у стані алкогольного сп’яніння та під час комендантської години

Вночі у Сумах за порушення комендантської години патрульні зупинили автівку ВАЗ-2108, за кермом якої опинився водій у стані алкогольного сп’яніння.

Про це повідомляє Патрульна поліція Сумської області, пишуть Суми24.

32 річний сум’янин визнав свою провину та пройшов тест, який показав рівень алкоголю в крові 2,19 проміле, що вище норми майже в 11 разів.

Рекомендуємо

Згідно з результатами було складено адмінпротокол за статтею 130 КУпАП.

Водія від керування автівкою відсторонили й тепер він заплатить штраф за порушення комендантської години та за керування у нетверезому стані.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів