Додому сьогодні повернулися ще четверо цивільних — це жителі Сумщини віком від 61 до 85 років, — Омбудсмен Лубінець.
Окупанти примусово вивезли стареньких з їхніх домівок у 2025 році, порушивши Женевські конвенції. Наразі вони незабаром воз’єднаються зі своїми рідними.




