Під час обміну полоненими вдалося повернути чотирьох цивільних із Сумщини

Сьогодні 15 травня Омбудсмен України повідомив, що з полону повернули чотирьох цивільних мешканців Сумщини.

Додому сьогодні повернулися ще четверо цивільних — це жителі Сумщини віком від 61 до 85 років, — Омбудсмен Лубінець.

Окупанти примусово вивезли стареньких з їхніх домівок у 2025 році, порушивши Женевські конвенції. Наразі вони незабаром воз’єднаються зі своїми рідними.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів