Після 40 років варто відмовитися від цього продукту: вчені пояснили, чому бекон такий шкідливий

Є один продукт, який краще виключити з раціону після досягнення 40-річного віку. Хоча багато хто й надалі включає його у свої страви, він містить високий відсоток жирів і може серйозно уповільнити обмін речовин.

Дослідники давно помітили, що з віком метаболізм працює не так ефективно, як у молодості, тому його потрібно підтримувати правильним харчуванням. Як зазначає видання “Shefinds”, щоб зберігати нормальну вагу після 40, необхідно переглянути щоденне меню. На жаль, деякі продукти доведеться повністю виключити. Один із них – бекон, який так полюбляють багато людей.

Дієтологиня Ліза Річардс пояснює, що бекон містить велику кількість шкідливих жирів і має високу калорійність, що сприяє набору ваги та підвищує ризик серцево-судинних захворювань.

Рекомендуємо

Інші фахівці з харчування також підтримують цю думку. Вони стверджують, що перероблене м’ясо, до якого належить бекон, є одним із найменш корисних продуктів для здоров’я.

Після 40 років варто відмовитися від цього продукту: вчені пояснили, чому бекон такий шкідливий
Бекон / Фото Лайфхакер

Чому бекон небезпечний після 40?

За словами Річардс, бекон на 50% складається з жирів. Хоча приблизно 10% із них – це корисні мононенасичені жири, які містяться, наприклад, у рибі, більша частина жирів у беконі може завдати шкоди організму та сприяти накопиченню зайвих кілограмів.

Окрім високого вмісту жирів, бекон також надзвичайно калорійний. Поєднання цих факторів створює серйозне навантаження на організм, особливо на метаболізм, який із віком і без того сповільнюється. Як результат – погіршення здоров’я та збільшення ваги.

Щоб залишатися здоровими після 40, експерти радять замінити бекон на більш корисні альтернативи та уважно стежити за своїм раціоном.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів