Після ворожої атаки на енергетику на Сумщині почалися відключення: що відомо станом на цей момент

За повідомленням Укренерго сьогодні 6 квітня Сумщина увійшла в п'ятірку областей, де після ворожої атаки почалися масштабні знеструмлення.

Сьогодні 6 квітня вночі ворог атакував об’єкти енергетичної інфраструктури, інформує Укренерго.

Результатом атак станом на ранок є знеструмлення у Сумській, Харківській, Одеській, Чернігівській та Херсонській областях.

Де дозволяє поточна безпекова ситуація, фахівці Укренерго почали аварійно-відновлювальні роботи.

Рекомендуємо

Введення ГАВ, ГПВ чи ГОП поки що не прогнозують.

 

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів