Сьогодні 6 квітня вночі ворог атакував об’єкти енергетичної інфраструктури, інформує Укренерго.
Результатом атак станом на ранок є знеструмлення у Сумській, Харківській, Одеській, Чернігівській та Херсонській областях.
Де дозволяє поточна безпекова ситуація, фахівці Укренерго почали аварійно-відновлювальні роботи.
Рекомендуємо
Введення ГАВ, ГПВ чи ГОП поки що не прогнозують.




