Поліцейські Сумщини розшукали та повернули додому двох зниклих дітей у минулі вихідні

Протягом вихідних правоохоронці виявили двох неповнолітніх, які самовільно залишили свої домівки та не виходили на зв’язок із рідними. На щастя, з дітьми не сталося нічого небезпечного, і їх уже передали батькам.

Про це інформує ГУНП в Сумській області, пишуть Суми24.

В Охтирці 17-річна дівчина зникла після того, як вдень покинула дім і не повернулася. Її мати звернулася до поліції, і правоохоронці негайно розпочали пошуки. Незабаром дівчину знайшли в компанії друзів.

Рекомендуємо

У Шостці зникла 15-річна дівчина, яка протягом кількох годин не виходила на зв’язок із рідними. Завдяки швидким діям поліцейських її оперативно розшукали.

Ювенальні правоохоронці провели профілактичні бесіди з підлітками та їхніми сім’ями, щоб запобігти подібним ситуаціям у майбутньому.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів