18 листопада у Конотопі до патрульної поліції звернулася мати дитини та повідомила, що дівчинка вийшла з дому без телефону й зникла.
Про це інформує ГУНП Сумщини.
Мати повідомила, що дівчинка могла спробувати поїхати до Києва, де нещодавно перебувала з родиною. Версія підтвердилася частково: дитину знайшли на залізничному вокзалі Конотопа, де вона, ймовірно, збиралася шукати транспорт.
Рекомендуємо
На щастя, з дівчинкою все гаразд — жодних протиправних дій щодо неї не було. Правоохоронці передали малолітню батькам.
Ювенальна поліція провела профілактичну бесіду з дитиною та батьками.




