Поліція Сумщини розшукала 9-річну втікачку на залізничному вокзалі

Поліція Конотопу вчора 18 листопада оперативно повернула додому 9 річну дівчинку, яку розшукували як зниклу безвісти.

18 листопада у Конотопі до патрульної поліції звернулася мати дитини та повідомила, що дівчинка вийшла з дому без телефону й зникла.

Про це інформує ГУНП Сумщини.

Мати повідомила, що дівчинка могла спробувати поїхати до Києва, де нещодавно перебувала з родиною. Версія підтвердилася частково: дитину знайшли на залізничному вокзалі Конотопа, де вона, ймовірно, збиралася шукати транспорт.

Рекомендуємо

На щастя, з дівчинкою все гаразд — жодних протиправних дій щодо неї не було. Правоохоронці передали малолітню батькам.

Ювенальна поліція провела профілактичну бесіду з дитиною та батьками.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів