На війні продовжує гинути цвіт нації. Ось і цього тижня на Сумщині прощалися з загиблими захисниками, які повернулися додому на щиті.
Про це повідомляє Сумська ОВА, пишуть Суми24.
В Охтирці попрощалися зі старшим сержантом Дмитром Кривоносом, який загинув на Донеччині.
Рекомендуємо
У Краснопіллі попрощалися з Сергієм Яковенком, який загинув на Луганщині.
У Ромнах попрощалися з Іваном Солопченком, який загинув на Донеччині.
В Сумах попрощалися з Євгеном Болдичевим, який загинув на Донеччині.
В Путивлі попрощалися з Ярославом Биковим, який загинув під час виконання бойового завдання.




