Повернулися додому на щиті: на Сумщині прощаються з загиблими захисниками.
Про це повідомляє Сумська ОВА, пишуть Суми24.
В Сумах попрощалися з Олександром Грінченком, який загинув у запеклих боях з рашистами.
В Лебединській громаді в селі Куданівка попрощалися зі старшим солдатом Максимом Босенком, який загину у бою на Донеччині.
В Глухові попрощалися з молодшим сержантом Остапом Шекерою, який загинув на Донеччині під час виконання бойового завдання.
На Буринщині у селі Успенка попрощалися з Євгеном Решетніковим, який загинув у боях із ворогами.
У Путивлі попрощалися з Денисом Хапачем, який загинув на Донеччині під час виконання бойового завдання.
У Шостці попрощалися з Євгеном Алексійчуком, який загинув під час запеклого бою з рашистами.
Вічна Слава Героям!




