Правоохоронці провели обшук у в.о. мера Юлії Павлик

Правоохоронці провели обшук у в.о. мера Юлії Павлик.

Про це повідомляє ГУНП у Сумській області, пишуть Суми24.

Сьогодні у правоохоронців Сум “гарячий” день:12 обшуків проводять у підприємців, на комунальних підприємствах та в самій міській раді.

Рекомендуємо

Досудове розслідування здійснюється слідчими Сумського РУП. Вони перевіряють зв’язки міськради, опального мера О.Лисенка та його помічників з бізнесом.

Шукають підтвердження тому, що вони причетні до розкрадання бюджетних коштів та хабарництва.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів