Президент надав Сумам і Тростянцю звання «Місто-герой України»

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ №720/2025, яким присвоїв почесне звання «Місто-герой України» ще кільком населеним пунктам, що мужньо протистояли російській агресії. Серед них — Суми та Тростянець на Сумщині.

До переліку також увійшли міста з різних регіонів держави, які стали символами незламності та відваги: Баштанка і Вознесенськ на Миколаївщині, Гуляйполе та Оріхів на Запоріжжі, Дружківка, Костянтинівка, Краматорськ, Покровськ і Слов’янськ на Донеччині, Куп’янськ на Харківщині, Марганець, Нікополь і Павлоград на Дніпропетровщині, а також Старокостянтинів на Хмельниччині.

Таким чином, почесна відзнака присуджена ще 16 містам, які зазнали важких випробувань, але продемонстрували силу духу та єдність громади у найскладніші моменти війни.

Рекомендуємо

Указ набрав чинності з 30 вересня 2025 року.

Нагадаємо, що одним із перших міст-героїв ще у 2022 році стала Охтирка, яка зазнала нищівних обстрілів, але вистояла.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів