За останній тиждень ворожі ДРГ вже в третє спробували перетнути кордон та потрапити на територію Сумської області. Бійці ТРО разом з прикордонниками дали відсіч рашистам.
Про це інформує пресаташе 117-ї ТРО ЗСУ Дмитро Лантушенко, пишуть Суми24.
Наразі відомо, що ворожа ДРГ намагалася перетнути кордон та прорватися у Миропільському напрямку, але невдало.
Рекомендуємо
Бійці 117-ї ТРО ЗСУ разом з прикордонниками відбили ворожу атаку. Рашисти зазнали втрат й були вимушені відступити.
Представник ТРО зазначив, що це не була спроба наступу чи прориву кордону. Ворожі ДРГ “працюють” локально й мають на меті завдати максимум шкоди цивільному населенню Сумської області.




